تبلیغات
فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز
فونت های زیباساز حرفه ای
از سخنان دكتر علی شریعتی - مردم اغلب بی انصاف، بی منطق و خود محورند، ولی آنان را ببخش اگر مهربان باشی تو را به داشتن انگیزه های پنهان متهم می کنند، ولی مهربان باش. اگر موفق باشی دوستان دروغین و دشمنان حقیقی خواهی یافت، ولی موفق باش. اگر شریف و درستکار باشی فریبت می دهند، ولی شریف و درستکار باش. آنچه را در طول سالیان سال بنا نهاده ای شاید یک شبه ویران کنند، ولی سازنده باش. اگر به شادمانی و آرامش دست یابی حسادت می کنند، ولی شادمان باش. نیکی های درونت را فراموش می کنند، ولی نیکوکار باش. بهترین های خود را به دنیا ببخش حتی اگر هیچ گاه کافی نباشد. و در نهایت می بینی هر آنچه هست همواره میان "تو و خداوند" است نه میان تو و مردم. وقتى درختِ محبت خدا در اعماق دل انسان ریشه دوانید و استوار و تنومند شد، انسان با شنیدن نام خدا سرشار از لذت مى شود و به وجد مى آید؛ مى خواهد بیشتر درباره محبوب بشنود و ارتباطش را با او پایدارتر سازد. در مقابل، کسانى که دلشان از محبت خدا تهى است و محبت به غیرخدا بر دلشان نقش بسته، از شنیدن نام خدا ناراحت مى شوند: وَإِذَا ذُکِرَ اللَّهُ وَحْدَهُ اشْمَأَزَّتْ قُلُوبُ الَّذِینَ لا یؤْمِنُونَ بِالآخِرَةِ وَإِذَا ذُکِرَ الَّذِینَ مِنْ دُونِهِ إِذَا هُمْ یسْتَبْشِرُونَ (زمر: 45)؛ و چون خداوند به یگانگى یاد شود، دل هاى کسانى که به آن جهان ایمان ندارند برَمَد، و وقتى آنان که جز او هستند ]معبودهایشان [یاد شوند، ناگاه شادمان گردند. اگر انسان جویاى معرفت متعالى اى باشد که دست یافتن به آن براى انسان ممکن است (معرفتى که چون کیمیا وجود انسان را متحول مى سازد)، باید به مرتبه محبت عمیق و پایدار به خداوند دست یابد، و البته هم دست یافتن به آن معرفت و هم کسب این مرتبه محبت، با توفیق و عنایت الهى حاصل مى شود. اگر ما از اهمیت و ارزش این مراتب عالى محبت و معرفت خداوند آگاه مى بودیم، به جاى آنکه از خداوند نان و آب، و پست و مقام، و دیگر امکانات بى مقدار دنیوى را درخواست کنیم، سرلوحه خواسته ها و نیازمان را محبت و معرفت خدا قرار مى دادیم. سایت صغری حکیم پور/SHVS - تأیید نانوداروی ضد سرطان رحم توسط روسیه

قالب وبلاگ

قالب وبلاگ


سایت صغری حکیم پور/SHVS
 
برای رسیدن به هدف های عالی همواره باید تلاش کرد


امارگیر حرفه ای سایت


محل درج آگهی و تبلیغات
 
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 18 خرداد 1394 توسط صغری حکیم پور soghrahakimpour

تأیید نانوداروی ضد سرطان رحم توسط روسیه

وزارت بهداشت روسیه اقدام به تأیید نانوداروی جدید شرکت اوسمیا فارماکیوتیکال ای‌بی برای درمان سرطان رحم کرده است. نتایج فاز سوم آزمون‌های بالینی این دارو که روی 789 بیمار از 16 کشور مختلف انجام شده رضایتبخش بوده است.

به گزارش  ایسنا، شرکت اوسمیا فارماکیوتیکال ای‌بی (Oasmia Pharmaceutical AB) اعلام کرد که این شرکت موفق به دریافت تأییدیه وزارت بهداشت روسیه برای محصول ضد سرطان خود، موسوم به پاکلیکال، شده است. پاکلیکال اولین داروی ضدسرطان محلول در آب بوده که قرار است از سال نیمه دوم سال 2015 وارد بازار شود.

این دارو فرمولاسیون جدیدی از پاکلیتاکسل است و برای درمان سرطان رحم طراحی شده است. این محصول محلول در آب، از نانوذرات غیر سمی تشکیل شده است. جولیانا الکسوف، مدیرعامل شرکت اوسمیا، می‌گوید: «بعد از چند سال تلاش روی این دارو و نتایج رضایتبخش آن ما توانستیم تأیید فدراسیون روسیه را برای این دارو به دست آوریم. ما منتظر استقبال بازار از این دارو هستیم.»

فارماسینتز، شریک تجاری شرکت اوسمیا فارماکیوتیکال ای‌بی در این پروژه، حق توزیع این دارو در روسیه و منطقه CIS را در اختیار دارد؛ CIS به کشورهای ارمنستان، آذربایجان، بلاروس، قزاقستان، قرقیزستان، مولداوی، تاجیکستان، گرجستان، ازبکستان، اوکراین و ترکمنستان گفته می‌شود.

درمان استاندارد سرطان رحم، ترکیبی از تاکسول و کربوپلاتین است. تاکسول ترکیبی از پاکلیتاکسول، کریموفر ای‌ای (روغن کاسترو پلی‌اتوکسیلات) و اتانول است. به منظور ممانعت از واکنش حساسیت‌زا به کریموفر، باید از فرآیندهای متعددی استفاده کرد.

نتایج فاز سوم آزمون بالینی روی این دارو نشان داد که اثرات آن روی سرطان بسیار جالب توجه بوده و هیچ نیازی به فرآیندهای پیچیده ضدحساسیت نیست. تأییدیه اعطا شده به این دارو براساس نتایج فاز سوم آزمون بالینی آن در 16 کشور مختلف است. البته 45 درصد از بیماران مورد آزمایش روسی بودند.

هدف اصلی فاز سوم این آزمون که روی 789 بیمار انجام شده، عدم تأثیر منفی پاکلیکال روی تاکسول در این دارو است. پاکلیکال یک فرمولاسیون محلول در آب بوده که به عنوان ماده‌ای استاندارد برای درمان سرطان‌هایی نظیر پستان، ریه و رحم مورد استفاده قرار می‌گیرد.

طبقه بندی: تغذیه و بهداشت و درمان، 
.: Weblog Themes By MihanSkin :.


 ابزارهای زیبا سازی برای سایت و وبلاگ
قالب وبلاگ
گالری عکس
چت روم
دریافت همین آهنگ

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

تمامی حقوق این وب سایت برای صغری حکیم پور محفوظ است | طراحی : میهن اسکین