تبلیغات
فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز
فونت های زیباساز حرفه ای
از سخنان دكتر علی شریعتی - مردم اغلب بی انصاف، بی منطق و خود محورند، ولی آنان را ببخش اگر مهربان باشی تو را به داشتن انگیزه های پنهان متهم می کنند، ولی مهربان باش. اگر موفق باشی دوستان دروغین و دشمنان حقیقی خواهی یافت، ولی موفق باش. اگر شریف و درستکار باشی فریبت می دهند، ولی شریف و درستکار باش. آنچه را در طول سالیان سال بنا نهاده ای شاید یک شبه ویران کنند، ولی سازنده باش. اگر به شادمانی و آرامش دست یابی حسادت می کنند، ولی شادمان باش. نیکی های درونت را فراموش می کنند، ولی نیکوکار باش. بهترین های خود را به دنیا ببخش حتی اگر هیچ گاه کافی نباشد. و در نهایت می بینی هر آنچه هست همواره میان "تو و خداوند" است نه میان تو و مردم. وقتى درختِ محبت خدا در اعماق دل انسان ریشه دوانید و استوار و تنومند شد، انسان با شنیدن نام خدا سرشار از لذت مى شود و به وجد مى آید؛ مى خواهد بیشتر درباره محبوب بشنود و ارتباطش را با او پایدارتر سازد. در مقابل، کسانى که دلشان از محبت خدا تهى است و محبت به غیرخدا بر دلشان نقش بسته، از شنیدن نام خدا ناراحت مى شوند: وَإِذَا ذُکِرَ اللَّهُ وَحْدَهُ اشْمَأَزَّتْ قُلُوبُ الَّذِینَ لا یؤْمِنُونَ بِالآخِرَةِ وَإِذَا ذُکِرَ الَّذِینَ مِنْ دُونِهِ إِذَا هُمْ یسْتَبْشِرُونَ (زمر: 45)؛ و چون خداوند به یگانگى یاد شود، دل هاى کسانى که به آن جهان ایمان ندارند برَمَد، و وقتى آنان که جز او هستند ]معبودهایشان [یاد شوند، ناگاه شادمان گردند. اگر انسان جویاى معرفت متعالى اى باشد که دست یافتن به آن براى انسان ممکن است (معرفتى که چون کیمیا وجود انسان را متحول مى سازد)، باید به مرتبه محبت عمیق و پایدار به خداوند دست یابد، و البته هم دست یافتن به آن معرفت و هم کسب این مرتبه محبت، با توفیق و عنایت الهى حاصل مى شود. اگر ما از اهمیت و ارزش این مراتب عالى محبت و معرفت خداوند آگاه مى بودیم، به جاى آنکه از خداوند نان و آب، و پست و مقام، و دیگر امکانات بى مقدار دنیوى را درخواست کنیم، سرلوحه خواسته ها و نیازمان را محبت و معرفت خدا قرار مى دادیم. سایت صغری حکیم پور/SHVS - رویای ماشین پرنده به واقعیت پیوست

قالب وبلاگ

قالب وبلاگ


سایت صغری حکیم پور/SHVS
 
برای رسیدن به هدف های عالی همواره باید تلاش کرد


امارگیر حرفه ای سایت


محل درج آگهی و تبلیغات
 
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 21 تیر 1394 توسط صغری حکیم پور soghrahakimpour
رویای ماشین پرنده به واقعیت پیوست
 
یک شرکت اسلواکی اعلام کرد: رویای ماشین پرنده به واقعیت پیوسته و خودرویی ساخته است که می تواند پرواز کند.

به گزارش ساینس، این ماشین پرنده که «ایروموبیل» (AeroMobil) نام دارد می تواند مسافت 430 مایل را با یک باک بنزین پرواز کند.

ایروموبیل یک «خودروی پرنده» است که کاملا از زیرساخت های موجود که برای خودروها و هواپیما ها ایجاد شده ، استفاده می‌کند.

این خودرو از بنزین معمولی استفاده می کند و می‌تواند در هر پمپ بنزینی، بنزین بزند.

«تاتیانا وبر» سخنگوی شرکت ایروموبیل می‌گوید که از سال 1990در حال تکامل و توسعه مفهوم ساخت ماشین پرنده هستند و در واقع ایروموبیل نسل سوم خودروهای پرنده محسوب می‌شود.

وی با بیان این که اولین مدل ماشین پرنده ما کاملا عجیب و غریب بود و نمی‌شد بطور منظم از آن استفاده کرد.

سخنگوی شرکت ایروموبیل تصریح کرد: این موضوع باعث شد تا به بهبود مفهوم خودروی پرنده بپردازیم؛ به روشی که بتوانیم راه حلی برای رهایی از ترافیک‌های جاده‌ای پیدا کنیم.

شرکت ایروموبیل اعلام کرد که آمادگی دارد تا نمونه سوم ماشین پرنده خود را روز 29اکتبر (7 آبان ) در فستیوال پیشگامان در استرالیا به نمایش گذارد.

البته طراحی این ماشین پرنده هنوز کامل نیست زیرا زمانی که در حالت خودرو قرار می‌گیرد بال‌های آن در صندلی عقب و پشت سر راننده جمع می‌شوند.

این شرکت همچنین فیلمی از رانندگی با این خودرو در خیابان‌های شهر و پرواز آن در هوا منتشر کرده است.

طبقه بندی: دانش و فناوری، 
.: Weblog Themes By MihanSkin :.


 ابزارهای زیبا سازی برای سایت و وبلاگ
قالب وبلاگ
گالری عکس
چت روم
دریافت همین آهنگ

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

تمامی حقوق این وب سایت برای صغری حکیم پور محفوظ است | طراحی : میهن اسکین