تبلیغات
فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز
فونت های زیباساز حرفه ای
از سخنان دكتر علی شریعتی - مردم اغلب بی انصاف، بی منطق و خود محورند، ولی آنان را ببخش اگر مهربان باشی تو را به داشتن انگیزه های پنهان متهم می کنند، ولی مهربان باش. اگر موفق باشی دوستان دروغین و دشمنان حقیقی خواهی یافت، ولی موفق باش. اگر شریف و درستکار باشی فریبت می دهند، ولی شریف و درستکار باش. آنچه را در طول سالیان سال بنا نهاده ای شاید یک شبه ویران کنند، ولی سازنده باش. اگر به شادمانی و آرامش دست یابی حسادت می کنند، ولی شادمان باش. نیکی های درونت را فراموش می کنند، ولی نیکوکار باش. بهترین های خود را به دنیا ببخش حتی اگر هیچ گاه کافی نباشد. و در نهایت می بینی هر آنچه هست همواره میان "تو و خداوند" است نه میان تو و مردم. وقتى درختِ محبت خدا در اعماق دل انسان ریشه دوانید و استوار و تنومند شد، انسان با شنیدن نام خدا سرشار از لذت مى شود و به وجد مى آید؛ مى خواهد بیشتر درباره محبوب بشنود و ارتباطش را با او پایدارتر سازد. در مقابل، کسانى که دلشان از محبت خدا تهى است و محبت به غیرخدا بر دلشان نقش بسته، از شنیدن نام خدا ناراحت مى شوند: وَإِذَا ذُکِرَ اللَّهُ وَحْدَهُ اشْمَأَزَّتْ قُلُوبُ الَّذِینَ لا یؤْمِنُونَ بِالآخِرَةِ وَإِذَا ذُکِرَ الَّذِینَ مِنْ دُونِهِ إِذَا هُمْ یسْتَبْشِرُونَ (زمر: 45)؛ و چون خداوند به یگانگى یاد شود، دل هاى کسانى که به آن جهان ایمان ندارند برَمَد، و وقتى آنان که جز او هستند ]معبودهایشان [یاد شوند، ناگاه شادمان گردند. اگر انسان جویاى معرفت متعالى اى باشد که دست یافتن به آن براى انسان ممکن است (معرفتى که چون کیمیا وجود انسان را متحول مى سازد)، باید به مرتبه محبت عمیق و پایدار به خداوند دست یابد، و البته هم دست یافتن به آن معرفت و هم کسب این مرتبه محبت، با توفیق و عنایت الهى حاصل مى شود. اگر ما از اهمیت و ارزش این مراتب عالى محبت و معرفت خداوند آگاه مى بودیم، به جاى آنکه از خداوند نان و آب، و پست و مقام، و دیگر امکانات بى مقدار دنیوى را درخواست کنیم، سرلوحه خواسته ها و نیازمان را محبت و معرفت خدا قرار مى دادیم. سایت صغری حکیم پور/SHVS - نتایج موفقیت آمیز آزمایش اولین داروی ضد سرطان خون

قالب وبلاگ

قالب وبلاگ


سایت صغری حکیم پور/SHVS
 
برای رسیدن به هدف های عالی همواره باید تلاش کرد


امارگیر حرفه ای سایت


محل درج آگهی و تبلیغات
 
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 4 آذر 1394 توسط صغری حکیم پور soghrahakimpour

نتایج موفقیت آمیز آزمایش اولین داروی ضد سرطان خون

محققان دانشگاه لیسستر و بیمارستان‌های مرتبط با آن اعلام کردند که به یک موفقیت چشمگیر در رابطه با نتایج اولین آزمایشات کلینیکی با بیماران واقعی بر روی یک دارو که نوعی خاص از سرطان خون را درمان می‌کند دست یافته‌اند.
این آزمایش کلینیکی، که اولین مطالعه بر روی انسان است، تاثیرات یک دارو به اسم ONO/GS-4059 در درمان بیماری‌های مزمن لوسمی لنفوسیتی و لنفونم غیر هوچکین  را مورد بررسی قرار داده است. این بیماری‌ها در مقابل روش‌های شیمی‌درمانی فعلی مقاوم هستند. ONO/GS-4059 به طور خاص BTK، که یک پروتئین حیاتی در بقا و تکثیر سلول‌های سرطانی است را مورد حمله قرار می‌دهد.
این مطالعات در ژانویه ۲۰۱۲ با شرکت ۹۰ بیمار در مراکز درمانی مختلف انگلیس و فرانسه، که ۲۸ نفر از آنها از دانشگاه لیسستر بودند، آغاز شد. بیمارانی که مبتلا به لوسمی لنفوسیتی بودند بهترین نتیجه را از خود نشان دادند و بیشتر آنها بعد از گذشت ۳ سال هنوز در این آزمایشات بدون عوارض شرکت می‌کنند. خبر موفقیت این دارو، راه توسعه و پیشرفت در مسیر درمان سرطان را همواره نموده است.
دکتر هریت والتر، از بخش مطالعات سرطانی دانشگاه لیسستر، می‌گوید: «این بیماران با حقایقی بسیار تلخ مواجه شده بودند: شیمی‌درمانی‌های متعدد بر روی آنها اثرگذار نبودند؛ از سوی دیگر، هیچ روش درمانی دیگری هم وجود نداشت. این دارو زندگی آنها را تغییر داده است؛ آنها به جای خسته و افسرده بودن، هم اکنون در حال گذران زندگی عادی و فعال خود هستند. این نتایج با ارزش به آنها قوت قلب داده است.»
(منبع: medicinenet)
طبقه بندی: تغذیه و بهداشت و درمان، 
.: Weblog Themes By MihanSkin :.


 ابزارهای زیبا سازی برای سایت و وبلاگ
قالب وبلاگ
گالری عکس
چت روم
دریافت همین آهنگ

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

تمامی حقوق این وب سایت برای صغری حکیم پور محفوظ است | طراحی : میهن اسکین