تبلیغات
فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز
فونت های زیباساز حرفه ای
از سخنان دكتر علی شریعتی - مردم اغلب بی انصاف، بی منطق و خود محورند، ولی آنان را ببخش اگر مهربان باشی تو را به داشتن انگیزه های پنهان متهم می کنند، ولی مهربان باش. اگر موفق باشی دوستان دروغین و دشمنان حقیقی خواهی یافت، ولی موفق باش. اگر شریف و درستکار باشی فریبت می دهند، ولی شریف و درستکار باش. آنچه را در طول سالیان سال بنا نهاده ای شاید یک شبه ویران کنند، ولی سازنده باش. اگر به شادمانی و آرامش دست یابی حسادت می کنند، ولی شادمان باش. نیکی های درونت را فراموش می کنند، ولی نیکوکار باش. بهترین های خود را به دنیا ببخش حتی اگر هیچ گاه کافی نباشد. و در نهایت می بینی هر آنچه هست همواره میان "تو و خداوند" است نه میان تو و مردم. وقتى درختِ محبت خدا در اعماق دل انسان ریشه دوانید و استوار و تنومند شد، انسان با شنیدن نام خدا سرشار از لذت مى شود و به وجد مى آید؛ مى خواهد بیشتر درباره محبوب بشنود و ارتباطش را با او پایدارتر سازد. در مقابل، کسانى که دلشان از محبت خدا تهى است و محبت به غیرخدا بر دلشان نقش بسته، از شنیدن نام خدا ناراحت مى شوند: وَإِذَا ذُکِرَ اللَّهُ وَحْدَهُ اشْمَأَزَّتْ قُلُوبُ الَّذِینَ لا یؤْمِنُونَ بِالآخِرَةِ وَإِذَا ذُکِرَ الَّذِینَ مِنْ دُونِهِ إِذَا هُمْ یسْتَبْشِرُونَ (زمر: 45)؛ و چون خداوند به یگانگى یاد شود، دل هاى کسانى که به آن جهان ایمان ندارند برَمَد، و وقتى آنان که جز او هستند ]معبودهایشان [یاد شوند، ناگاه شادمان گردند. اگر انسان جویاى معرفت متعالى اى باشد که دست یافتن به آن براى انسان ممکن است (معرفتى که چون کیمیا وجود انسان را متحول مى سازد)، باید به مرتبه محبت عمیق و پایدار به خداوند دست یابد، و البته هم دست یافتن به آن معرفت و هم کسب این مرتبه محبت، با توفیق و عنایت الهى حاصل مى شود. اگر ما از اهمیت و ارزش این مراتب عالى محبت و معرفت خداوند آگاه مى بودیم، به جاى آنکه از خداوند نان و آب، و پست و مقام، و دیگر امکانات بى مقدار دنیوى را درخواست کنیم، سرلوحه خواسته ها و نیازمان را محبت و معرفت خدا قرار مى دادیم. سایت صغری حکیم پور/SHVS - کوه فوجی در ژاپن به اینترنت رایگان مجهز می‌شود!

قالب وبلاگ

قالب وبلاگ


سایت صغری حکیم پور/SHVS
 
برای رسیدن به هدف های عالی همواره باید تلاش کرد


امارگیر حرفه ای سایت


محل درج آگهی و تبلیغات
 
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 22 دی 1394 توسط صغری حکیم پور soghrahakimpour
 

کوه فوجی در ژاپن به اینترنت رایگان مجهز می‌شود!

 

کوه فوجی در ژاپن، یکی از مکان‌های نمادین این کشور آسیایی است. این کوه عظیم را در یک روز با هوای پاک از فاصله بسیار دور می‌توان دید. همچنین این کوه برای کوهنوردان حرفه‌ای نیز یکی از بهترین انتخاب‌هاست. اما دولت ژاپن، تبلیغات موجود برای این نماد طبیعی را کافی نمی‌داند و در تلاش است تا از طریق شبکه‌های اجتماعی، بیش از پیش به معرفی فوجی بپردازد.

mount-fuji-and-city-views-640x240

حال به نظر شما برنامه جدید دولت ژاپن چیست؟ شاید باور کردنش کمی سخت باشد، اما بر اساس گزارش Asahi Shimbun قرار است تا در سرتاسر این کوهستان عظیم، شرایط دسترسی به اینترنت رایگان Wi-Fi فراهم شده و دولت اقدام به نصب WiFi Hotspot کند.

این امر فوق العاده، با کمک و سرمایه گذاری یکی از شرکت‌ها و اپراتورهای محلی ژاپن با نام NTT امکان پذیر شده است و استان‌های Yamanashi و Shizouka نیز اقدام به نصب 8 عدد Wifi Hotspot عظیم در منطقه کرده‌اند.

دولت ژاپن برای ایجاد آگاهی بیشتر، در خصوص این Wifi Hotspot ها و نحوه دسترسی و استفاده از آن‌ها، اقدام به برنامه ریزی جالبی کرده و در حدود 70 هزار بروشور را آماده نموده است. این بروشورها در اختیار کوهنوردان قرار می‌گیرد تا به طور کامل نحوه استفاده و بهره گیری از اینترنت وای‌فای درون کوهستان را فرا بگیرند. جالب‌ترین نکته اینجاست که دولت ژاپن از این افراد می‌خواهد تا با استفاده از این اینترنت، اقدام به ثبت عکس‌های سلفی در کوه فوجی کرده و آن را با دوستانشان به اشتراک بگذارند!

فرض کنید در ارتفاعی بالا، عکسی سلفی از خود بگیرید و آنلاین آن را در اینستاگرام آپلود کنید، فوق‌العاده است، نه؟!

به جز این مورد، کوهنوردان می‌توانند قبل از عظمت آب و هوای منطقه مورد نیاز را چک کرده و با توجه به شرایط موجود، وسایل لازم را با خود به همراه ببرند. همچنین از این اینترنت می‌توان جهت ایجاد تماس از ارتفاع با نیروهای کمکی در شرایط خاص نیز بهره برد. ارسال محل حضور برای دریافت کمک نیز از دیگر امکانات موجود این اینترنت است.

البته با توجه به هزینه‌های موجود نصب این امکانات، به نظر می‌رسد تا پیش از ماه سپتامبر این دسترسی به طور کامل فعال نباشد و طبق گفته منابع موثق، این ارتباط به مدت 72 ساعت از اولین اتصال برای شما فعال خواهد بود.

منبع : آی تی رسان

طبقه بندی: دانش و فناوری، 
.: Weblog Themes By MihanSkin :.


 ابزارهای زیبا سازی برای سایت و وبلاگ
قالب وبلاگ
گالری عکس
چت روم
دریافت همین آهنگ

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

تمامی حقوق این وب سایت برای صغری حکیم پور محفوظ است | طراحی : میهن اسکین