تبلیغات
فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز
فونت های زیباساز حرفه ای
از سخنان دكتر علی شریعتی - مردم اغلب بی انصاف، بی منطق و خود محورند، ولی آنان را ببخش اگر مهربان باشی تو را به داشتن انگیزه های پنهان متهم می کنند، ولی مهربان باش. اگر موفق باشی دوستان دروغین و دشمنان حقیقی خواهی یافت، ولی موفق باش. اگر شریف و درستکار باشی فریبت می دهند، ولی شریف و درستکار باش. آنچه را در طول سالیان سال بنا نهاده ای شاید یک شبه ویران کنند، ولی سازنده باش. اگر به شادمانی و آرامش دست یابی حسادت می کنند، ولی شادمان باش. نیکی های درونت را فراموش می کنند، ولی نیکوکار باش. بهترین های خود را به دنیا ببخش حتی اگر هیچ گاه کافی نباشد. و در نهایت می بینی هر آنچه هست همواره میان "تو و خداوند" است نه میان تو و مردم. وقتى درختِ محبت خدا در اعماق دل انسان ریشه دوانید و استوار و تنومند شد، انسان با شنیدن نام خدا سرشار از لذت مى شود و به وجد مى آید؛ مى خواهد بیشتر درباره محبوب بشنود و ارتباطش را با او پایدارتر سازد. در مقابل، کسانى که دلشان از محبت خدا تهى است و محبت به غیرخدا بر دلشان نقش بسته، از شنیدن نام خدا ناراحت مى شوند: وَإِذَا ذُکِرَ اللَّهُ وَحْدَهُ اشْمَأَزَّتْ قُلُوبُ الَّذِینَ لا یؤْمِنُونَ بِالآخِرَةِ وَإِذَا ذُکِرَ الَّذِینَ مِنْ دُونِهِ إِذَا هُمْ یسْتَبْشِرُونَ (زمر: 45)؛ و چون خداوند به یگانگى یاد شود، دل هاى کسانى که به آن جهان ایمان ندارند برَمَد، و وقتى آنان که جز او هستند ]معبودهایشان [یاد شوند، ناگاه شادمان گردند. اگر انسان جویاى معرفت متعالى اى باشد که دست یافتن به آن براى انسان ممکن است (معرفتى که چون کیمیا وجود انسان را متحول مى سازد)، باید به مرتبه محبت عمیق و پایدار به خداوند دست یابد، و البته هم دست یافتن به آن معرفت و هم کسب این مرتبه محبت، با توفیق و عنایت الهى حاصل مى شود. اگر ما از اهمیت و ارزش این مراتب عالى محبت و معرفت خداوند آگاه مى بودیم، به جاى آنکه از خداوند نان و آب، و پست و مقام، و دیگر امکانات بى مقدار دنیوى را درخواست کنیم، سرلوحه خواسته ها و نیازمان را محبت و معرفت خدا قرار مى دادیم. سایت صغری حکیم پور/SHVS - محقق ایرانی، رییس بخش جراحی ایمپلنت انجمن بین‌المللی میکروویژن شد

قالب وبلاگ

قالب وبلاگ


سایت صغری حکیم پور/SHVS
 
برای رسیدن به هدف های عالی همواره باید تلاش کرد


امارگیر حرفه ای سایت


محل درج آگهی و تبلیغات
 
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 24 خرداد 1395 توسط صغری حکیم پور soghrahakimpour

محقق ایرانی، رییس بخش جراحی ایمپلنت انجمن بین‌المللی میکروویژن شد 

دکتر بهنام شکیبایی، متخصص جراحی‌های میکروسکوپی و کم‌تهاجمی ایمپلنت از ایران برای اولین بار رسما به ریاست بخش «جراحی‌های کم تهاجمی ایمپلنت» بزرگترین انجمن دندانپزشکی میکروسکوپی جهان (میکرو ویژن) برگزیده شد.

به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور ؛  انجمن بین‌المللی «میکرو ویژن» با بیش از 23 هزار دندانپزشک عضو از 165 کشور جهان در سال 2013 میلادی با هدف توسعه تعلیمات و تحقیقات رشته جدید «دندانپزشکی میکروسکوپی و کم تهاجمی» بنیانگذاری شد.

این تشکل سالانه یک کنفرانس جهانی، بیش از 100 کارگاه عملی و دوره‌های تخصصی «ماستر» در رشته «دندانپزشکی میکروسکوپی» در سراسر دنیا برگزار می‌کند.

انجمن «میکرو ویژن» دارای چهار بخش تخصصی «ریشه درمانی کم تهاجمی»، «پروتز کم تهاجمی»، «ترمیمی و زیبایی کم تهاجمی» و «ایمپلنتولوژی و جراحی لثه کم تهاجمی» است.

طبق اعلامیه رسمی این انجمن، ریاست بخش «ایمپلنتولوژی و جراحی لثه کم تهاجمی» از ماه می 2016 به دکتر بهنام شکیبایی واگذار شده است.

وی در این چارچوب ضمن ارائه آخرین تکنیک‌های «جراحی‌های میکروسکوپی ایمپلنت» خود در کنفرانس‌های جهانی و دوره‌های تخصصی «ماستر» انجمن «میکرو ویژن»، سازماندهی و نظارت تمام پروژه های بین المللی تعلیماتی و تحقیقاتی این انجمن را در رشته نام برده به عهده خواهد داشت.

در اعلامیه منتشر شده توسط انجمن «میکرو ویژن» همچنین دکتر شکیبایی به عنوان نماینده رسمی این تشکل در ایران معرفی می‌شود تا زمینه تعلیمات رشته جدید «دندانپزشکی میکروسکوپی» به صورت علمی و با همکاری با این تشکل معتبر جهانی در داخل کشور مهیا شود.

دلیل انتخاب دکتر بهنام شکیبایی برای ریاست بخش نام برده فعالیت‌های تحقیقاتی، اختراعاتی و تعلیماتی وی در رشته جدید «جراحی‌های میکروسکوپی و کم تهاجمی ایمپلنت و لثه» در ده سال اخیر در سراسر جهان بوده است.

طبقه بندی: اخبار و اطلاعات جهان پزشکی، 
.: Weblog Themes By MihanSkin :.


 ابزارهای زیبا سازی برای سایت و وبلاگ
قالب وبلاگ
گالری عکس
چت روم
دریافت همین آهنگ

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

تمامی حقوق این وب سایت برای صغری حکیم پور محفوظ است | طراحی : میهن اسکین