تبلیغات
فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز
فونت های زیباساز حرفه ای
از سخنان دكتر علی شریعتی - مردم اغلب بی انصاف، بی منطق و خود محورند، ولی آنان را ببخش اگر مهربان باشی تو را به داشتن انگیزه های پنهان متهم می کنند، ولی مهربان باش. اگر موفق باشی دوستان دروغین و دشمنان حقیقی خواهی یافت، ولی موفق باش. اگر شریف و درستکار باشی فریبت می دهند، ولی شریف و درستکار باش. آنچه را در طول سالیان سال بنا نهاده ای شاید یک شبه ویران کنند، ولی سازنده باش. اگر به شادمانی و آرامش دست یابی حسادت می کنند، ولی شادمان باش. نیکی های درونت را فراموش می کنند، ولی نیکوکار باش. بهترین های خود را به دنیا ببخش حتی اگر هیچ گاه کافی نباشد. و در نهایت می بینی هر آنچه هست همواره میان "تو و خداوند" است نه میان تو و مردم. وقتى درختِ محبت خدا در اعماق دل انسان ریشه دوانید و استوار و تنومند شد، انسان با شنیدن نام خدا سرشار از لذت مى شود و به وجد مى آید؛ مى خواهد بیشتر درباره محبوب بشنود و ارتباطش را با او پایدارتر سازد. در مقابل، کسانى که دلشان از محبت خدا تهى است و محبت به غیرخدا بر دلشان نقش بسته، از شنیدن نام خدا ناراحت مى شوند: وَإِذَا ذُکِرَ اللَّهُ وَحْدَهُ اشْمَأَزَّتْ قُلُوبُ الَّذِینَ لا یؤْمِنُونَ بِالآخِرَةِ وَإِذَا ذُکِرَ الَّذِینَ مِنْ دُونِهِ إِذَا هُمْ یسْتَبْشِرُونَ (زمر: 45)؛ و چون خداوند به یگانگى یاد شود، دل هاى کسانى که به آن جهان ایمان ندارند برَمَد، و وقتى آنان که جز او هستند ]معبودهایشان [یاد شوند، ناگاه شادمان گردند. اگر انسان جویاى معرفت متعالى اى باشد که دست یافتن به آن براى انسان ممکن است (معرفتى که چون کیمیا وجود انسان را متحول مى سازد)، باید به مرتبه محبت عمیق و پایدار به خداوند دست یابد، و البته هم دست یافتن به آن معرفت و هم کسب این مرتبه محبت، با توفیق و عنایت الهى حاصل مى شود. اگر ما از اهمیت و ارزش این مراتب عالى محبت و معرفت خداوند آگاه مى بودیم، به جاى آنکه از خداوند نان و آب، و پست و مقام، و دیگر امکانات بى مقدار دنیوى را درخواست کنیم، سرلوحه خواسته ها و نیازمان را محبت و معرفت خدا قرار مى دادیم. سایت صغری حکیم پور/SHVS - بیگانگان به احتمال از پرتو های کیهانی کهکشان ها تغذیه می کنند.

قالب وبلاگ

قالب وبلاگ


سایت صغری حکیم پور/SHVS
 
برای رسیدن به هدف های عالی همواره باید تلاش کرد


امارگیر حرفه ای سایت


محل درج آگهی و تبلیغات
 
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 10 آبان 1395 توسط صغری حکیم پور soghrahakimpour

بیگانگان به احتمال از پرتو های کیهانی کهکشان ها تغذیه می کنند.

محققان اظهار کرده اند زندگی بیگانگانی که در زمین و بخصوص دیگر سیارات کشف شده اند وابسته به پرتوهای کیهانی است زیرا که بیگانگان از آن تغذیه می کنند.
طبق مطالعه روی پیشرفت عمیق یک باکتری غیرمانوس در یک معدن طلای تاریک، میکروب های بی شماری در مکان های متخاصم روی زمین ممکن است خارج از محدوده پرتوهای کیهانی تغذیه کنند.
مطالعه جدید نشان می دهد اگر زندگی روی سیاره دیگری همچون مریخ وجود داشته باشد تغذیه از طریق پرتوهای کیهانی به منظور زنده ماندن احتمال بیشتری پیدا می کند.
دیمیترا آتری، محقق دانشمند در حوزه سنگ مرمر آبی موسسه فضایی علوم سیاتل، گفت: “هنگامی که ژرف تشعشعات تا زیر سطح نفوذ می کنند؛ آن جا که امکان وجود آب روی مریخ یا ماه مشتری است، منجر به شروع واکنش های شیمیایی (زندگی) می شود.”
آتری اضافه کرد: “موجودات بیگانه ای که خارج از محدوده پرتوهای کیهانی زندگی می کنند حتی قادرند روی سیارات دیگری که به هیچ ستاره ای محدود نیستند سکونت کنند و به جای آن در سراسر فضاهای میان ستاره ای شناور باشند.”
آنجا که هیچ نوری ندارد
زندگی بر روی زمین تا حدی زیادی به انرژی خورشید وابسته است.
تحقیقات پیشین نشان داده است فتوسنتز نور به نوبه خود موجب تامین مواد مغذی شده و اکثر موجودات به طور مستقیم یا غیرمستقیم از آن به منظور زنده ماندن استفاده می کنند. با این حال، اگر نور در دسترس نباشد زندگی با سایر منابع انرژی دیگر مانند گرما یا انرژی شیمیایی ادامه می یابد.
کار پیشین نوعی زندگی در تشعشعات یونیزه از مواد رادیواکتیو را نشان داده است که انرژی کافی برای یونیزه کردن و شارژ ذرات کوچک (اتم ها) دارد.
به عنوان مثال، باکتری Candidatus Desulforudis ...

طبقه بندی: اخبار و مطالب كیهانی، 
.: Weblog Themes By MihanSkin :.


 ابزارهای زیبا سازی برای سایت و وبلاگ
قالب وبلاگ
گالری عکس
چت روم
دریافت همین آهنگ

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

تمامی حقوق این وب سایت برای صغری حکیم پور محفوظ است | طراحی : میهن اسکین